W dniu 04.04.2016 r, w naszej hodowli po raz pierwszy przyszły na świat długo wyczekiwane kocięta, trzech chłopców oraz jedna dziewczyna.
![]() |
![]() |
|
Kocięta:
AMOS - w nowym domu u państwa Piotra i Pauliny z Gdańska
ATOS - w nowym domu u pani Ani w Stegnie
ARAMIS - w nowym domu u państwa Karoliny i Krystiana z Gdyni Mechelinki
AIDA - pozostała w hodowli













