W dniu 24.01.2017 r. powitaliśmy na świecie nasz miot kociąt B - trzy dziewczynki i jeden chłopiec.
Rodzicami zostali:
![]() |
![]() |
|
Kocięta:
BONO I BELLA - rodzeństwo jest razem w nowym domu u pani Iwony i Poli w Gdańsku - Przymorze
BESSI - w nowym domu u pana Arka z Gdyni
BETTI - w nowym domu u pani Magdy z Gdańska













