W dniu 24.03.2018 roku powitaliśmy na świecie nasz miot kociąt D trzech chłopaków i dziewczynka. Kocięta mogą opuścić hodowlę na początku lipca.
ZAPRASZAM DO KONTAKTU I REZERWACJI KOCIAKÓW!
Rodzicami zostali:
![]() |
![]() |
|
Kocięta:
DIMA – w nowym domu u pani Magdaleny i Emilki w Gdyni
DIEGO – w nowym domu u pani Iwony z rodziną w Elblągu
DASZA i DIMAS – zostają w hodowli













